EPIC 2012- 2014

infinity centrum » Reference a projekty » EPIC 2012- 2014

Hlavním tématem projektu EPIC je kulturní dědictví evropských národů, především pak jejich literatura. Ačkoliv jsme již téměř deset let členem Evropské unie, mnoho lidí si necítí k Evropskému společenství žádnou sounáležitost. Cílem projektu proto je seznámení účastníků jak s vlastní historií a kulturou, tak i dějinami a identitou ostatních evropských států. Účastníci si tak mohou uvědomit, že mnohdy je mezi jednotlivými národy mnohem více podobností, než rozdílů. Právě takovýchto podobností a shod bychom měli v rámci projektu najít co nejvíce. Je zapotřebí poznávat evropské kultury a seznamovat se s lidmi, se kterými evropský prostor sdílíme.

Našimi partnery jsou:
Ass. Universitá del Tempo Libero- ITÁLIE (koordinátor)
Stiftelsen Karlsdal med Alvsby Folkhogskola- ŠVÉDSKO
Pursaklar Halk Egitim Merkez- Ankara- Turkiye- TURECKO

V rámci tohoto projektu, který je naplánován na období 2012- 2014, jsme pro Vás připravili a stále připravujeme mnoho různých aktivit. Od cyklu historických přednášek "Jak si Češi vedli v Evropě" až například po inscenaci divadelního představení "Strakonický dudák". Ti z Vás, kteří se těchto události aktivně účastní, mají pak možnost s námi do partnerských zemí vycestovat. 

V roce 2014 nás čeká záverečné setkání ve Švédsku.

Fotogalerie

Provozovna
infinity centrum s.r.o.
Plk.Velebnovského 165,
739 91 Jablunkov
Pobočka
HOTEL STEEL
Náměstí Svobody 527,
739 61 Třinec
Související odkazy
Facebook Page
Kam se podívat?
Aktuality

2. září 2016
ZÁPIS DO JAZYKOVÝCH KURZŮ
ZAHAJUJEME ZÁPIS DO JAZYKOVÝCH KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2016/2017!!!! I letos jsme si pro vás připravili mnoho zajímavých nabídek a doprovodných programů v podobě přednášek, vstupu do URSUS zážitkového centra aj. V rámci dětského jazykového klubu AVALON pořádáme kurzy pro děti, kterým naši lektoři podávají jazykové vědomosti zábavnou a hravou formou. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem na infinitycentrum@seznam.cz nebo na tel. čísle 558 363 203, 603 367 330.
13. února 2015
SUPER KURZ MS OFFICE!
Vážení a milí, máte doma počítač a nevíte si s ním rady? Chcete se naučit pracovat s textem, tvořit prezentace nebo upravovat fotografie? V tomto případě se přihlaste na náš kurz MS OFFICE za jedinečnou cenu. Tento kurz je vhodný pro začátečníky i pro mírně pokročilé. Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslo: 558 363 203 nebo e-mailem: infinitycentrum@seznam.cz.
10. února 2015
ANGLIČTINA, NĚMČINA A RUŠTINA - VÝHODNĚ!
Jste žena na MD, uchazeč na ÚP, senior nebo zdravotně znevýhodněný a chcete se zdokonalit v cizím jazyce, ale nechcete utrácet spoustu peněz za předražené kurzy? Pak je náš nový kurz právě pro Vás. Jedná se o kurzy anglického, německého a ruského jazyka. Tyto kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro mírně pokročilé. Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslo: 558 363 203 nebo e-mailem: infinitycentrum@seznam.cz.
2. února 2015
BUSINESS ENGLISH
Chcete si zlepšit svou obchodní angličtinu? Pak jsme si pro Vás připravili víkendový kurz se zaměřením na BUSINESS ENGLISH. Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslo: 558 363 203 nebo e-mailem: infinitycentrum@seznam.cz.
20. listopadu 2014
Občan s kompetencemi pro život ve 21.století aneb