Reference

infinity centrum » Reference a projekty » Reference

Se stále se rozšiřující a zkvalitňující nabídkou našich služeb se v průběhu našeho působení v oblasti jazykového vzdělávání stali našimi klienty jednotlivci i firmy. Děkujeme jim za jejich důvěru a přízeň a uvádíme některé z nich.
 
Skanska CZ, a.s.
Nemocnice Podlesí, a.s.
STRABAG a.s.
Regionální rada soudržnosti Moravskoslezsko – úřad Regionální rady, OSTRAVA
TCHAS, spol. s r.o.
HANT BA CZ, a.s.
HRAT, s.r.o.
První KEY-STAV, a.s.
VYSOKÁ ŠKOLA PODNIKÁNÍ, a.s. - OSTRAVA
Vesuvius Česká republika, a.s.
Walmark, a.s.
Olza, spol. s r.o.
BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.
TRITREG-Třinec, s.r.o.
POP-ART, s.r.o.
Lesy České republiky, s.p.
HAS CZ a.s.
Městské a obecní úřady Třinecka a Jablunkovska a jiné
 
 


Klienti infinity oceňují naši profesionalitu nejen v oblasti výuky, ale rovněž i v budování důvěry mezi lektorem a žákem a přístupu k informacím, se kterými může být lektor v průběhu výuky seznámen. Důvěrou v nás si budujeme dlouhotrvající vztah s našimi klienty, kteří s námi každoročně pokračují anebo se k nám vracejí.
Jejich spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou a zároveň referencí našich vzdělávacích služeb.
 
Těšíme se na spolupráci.

 
 

Provozovna
infinity centrum s.r.o.
Plk.Velebnovského 165,
739 91 Jablunkov
Pobočka
HOTEL STEEL
Náměstí Svobody 527,
739 61 Třinec
Související odkazy
Facebook Page
Kam se podívat?
Aktuality

2. září 2016
ZÁPIS DO JAZYKOVÝCH KURZŮ
ZAHAJUJEME ZÁPIS DO JAZYKOVÝCH KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2016/2017!!!! I letos jsme si pro vás připravili mnoho zajímavých nabídek a doprovodných programů v podobě přednášek, vstupu do URSUS zážitkového centra aj. V rámci dětského jazykového klubu AVALON pořádáme kurzy pro děti, kterým naši lektoři podávají jazykové vědomosti zábavnou a hravou formou. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem na infinitycentrum@seznam.cz nebo na tel. čísle 558 363 203, 603 367 330.
13. února 2015
SUPER KURZ MS OFFICE!
Vážení a milí, máte doma počítač a nevíte si s ním rady? Chcete se naučit pracovat s textem, tvořit prezentace nebo upravovat fotografie? V tomto případě se přihlaste na náš kurz MS OFFICE za jedinečnou cenu. Tento kurz je vhodný pro začátečníky i pro mírně pokročilé. Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslo: 558 363 203 nebo e-mailem: infinitycentrum@seznam.cz.
10. února 2015
ANGLIČTINA, NĚMČINA A RUŠTINA - VÝHODNĚ!
Jste žena na MD, uchazeč na ÚP, senior nebo zdravotně znevýhodněný a chcete se zdokonalit v cizím jazyce, ale nechcete utrácet spoustu peněz za předražené kurzy? Pak je náš nový kurz právě pro Vás. Jedná se o kurzy anglického, německého a ruského jazyka. Tyto kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro mírně pokročilé. Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslo: 558 363 203 nebo e-mailem: infinitycentrum@seznam.cz.
2. února 2015
BUSINESS ENGLISH
Chcete si zlepšit svou obchodní angličtinu? Pak jsme si pro Vás připravili víkendový kurz se zaměřením na BUSINESS ENGLISH. Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslo: 558 363 203 nebo e-mailem: infinitycentrum@seznam.cz.
20. listopadu 2014
Občan s kompetencemi pro život ve 21.století aneb