Projekt z programu Socrates-Grundtvig2

infinity centrum » Reference a projekty » Projekt z programu Socrates-Grundtvig2

Od roku 2004 se jazyková společnost účastní projektů pod programem Socrates – Grundtvig2, zaměřený na další vzdělávání dospělých.
 
Znalost přírody – projekt, kterého se účastní evropské společnosti a organizace:
 
Itálie - TecnoBios - výzkumná laboratoř (Benevento)
Slovenská republika - Slovenské muzeum ochrany přírody a jeskyní (Liptovský Mikuláš)
Česká republika - infinity – jazykové a vzdělávací centrum (Jablunkov)
Rumunsko - Dům vody (Alba Iulia)
Bulharsko - Sinite Skali - národní park (Sliven)
 
Projektu se účastní široká škála odborníků a specialistů na životní prostředí z řad národních parků, přírodních rezervací, chráněných krajinných oblastí, specialisté na genetiku, a další, kteří si na mezinárodních seminářích vzájemně vyměňují zkušenosti a informace.
Nedílnou součástí projektu jsou učitelé základních a středních škol, vedoucí ekologických klubů a další zájemci věnující pozornost této oblasti. Těm jsou následně předávány informace v podobě seminářů a školení. Získané informace a materiály poté využívají v netradiční formě na svých hodinách. Jedná se především o interaktivní metody, kterými přibližují žákům a studentům problematiku životního prostředí.
 
Mezinárodní semináře jsou vynikající příležitostí pro jazykovou společnost infinity, která se na projektu podílí ve dvou oblastech:

ve spolupráci s CHKO Rožnov pod Radhoštěm zajišťuje a připravuje semináře konané v České republice
poskytuje tlumočnické služby
 
Jedním z dalších cílů, které si společnost infinity vytyčila, je na mezinárodních setkáních prezentovat beskydský region a následně při setkáních konaných v Beskydech seznamovat partnery projektu s krásami a možnostmi tohoto regionu, vždy se zdůrazněním a respektem na životní prostředí.
Kultura turismu – projekt v užším výběrovém řízení
Cement - projekt v užším výběrovém řízení
 

Fotogalerie

Provozovna
infinity centrum s.r.o.
Plk.Velebnovského 165,
739 91 Jablunkov
Pobočka
HOTEL STEEL
Náměstí Svobody 527,
739 61 Třinec
Související odkazy
Facebook Page
Kam se podívat?
Aktuality

2. září 2016
ZÁPIS DO JAZYKOVÝCH KURZŮ
ZAHAJUJEME ZÁPIS DO JAZYKOVÝCH KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2016/2017!!!! I letos jsme si pro vás připravili mnoho zajímavých nabídek a doprovodných programů v podobě přednášek, vstupu do URSUS zážitkového centra aj. V rámci dětského jazykového klubu AVALON pořádáme kurzy pro děti, kterým naši lektoři podávají jazykové vědomosti zábavnou a hravou formou. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem na infinitycentrum@seznam.cz nebo na tel. čísle 558 363 203, 603 367 330.
13. února 2015
SUPER KURZ MS OFFICE!
Vážení a milí, máte doma počítač a nevíte si s ním rady? Chcete se naučit pracovat s textem, tvořit prezentace nebo upravovat fotografie? V tomto případě se přihlaste na náš kurz MS OFFICE za jedinečnou cenu. Tento kurz je vhodný pro začátečníky i pro mírně pokročilé. Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslo: 558 363 203 nebo e-mailem: infinitycentrum@seznam.cz.
10. února 2015
ANGLIČTINA, NĚMČINA A RUŠTINA - VÝHODNĚ!
Jste žena na MD, uchazeč na ÚP, senior nebo zdravotně znevýhodněný a chcete se zdokonalit v cizím jazyce, ale nechcete utrácet spoustu peněz za předražené kurzy? Pak je náš nový kurz právě pro Vás. Jedná se o kurzy anglického, německého a ruského jazyka. Tyto kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro mírně pokročilé. Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslo: 558 363 203 nebo e-mailem: infinitycentrum@seznam.cz.
2. února 2015
BUSINESS ENGLISH
Chcete si zlepšit svou obchodní angličtinu? Pak jsme si pro Vás připravili víkendový kurz se zaměřením na BUSINESS ENGLISH. Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslo: 558 363 203 nebo e-mailem: infinitycentrum@seznam.cz.
20. listopadu 2014
Občan s kompetencemi pro život ve 21.století aneb