Napsali o nás

infinity centrum » Reference a projekty » Napsali o nás

"Na společnost infnity centrum s.r.o. jsme se obrátili na základě dlouhodobé spolupráce v rámci překladů a tlumočení. Naším zadáním bylo zajištění všech služeb v oblasti a předkladů, spadajících do běžné mluvené komunikace, odborně technické komunikace (stavitelství, petrografie, chemie) a dále pak do odborné komunikace právní při řešení mezinárodního projektu. Důležitá pak byla právní judikatura česká a judikatura práva švédského. Jelikož se jednalo o mezinárodní spolupráci, musely být překlady zajišťovány v obousměrné komunikaci, s důrazem na velmi vysokou odbornou pečlivost a rovněž s důrazem na spěšný termín překladu. Tlumočení bylo prováděno v úrovni běžné komunikace, komunikace odborně technické a komunikace právní, rovněž s důrazem kladeným na odbornost technickou, právní a hovorovou. Náš partner, společnost infinity centrum s.r.o., veškeré naše požadavky k danému projektu přijal a bez jakýchkoli problémů naplnil naše očekávání od této spolupráce. Kvalita, odbornost a pečlivost všech našich překladů a tlumočnických služeb byla oceněna nejen naší společností, ale byla odměněna i pochvalou zúčastněných zahraničních subjektů na dané problematice. Samozřejmostí byla ze strany našeho partnera jeho profesionalita a loajálnost. Společnost infinity centrum s.r.o. se stala našim jednoznačným partnerem v oblasti překladů a tlumočení."


Ing. Vladislav Kufa, společnost SKANSKA a.s.


"Naše společnost je výhradním dovozcem strojů a zařízení pro lehký a těžký průmysl. Veškerá technická dokumentace a manuály, které jsou jejich nedílnou součástí, jsou velmi odborné a podrobné, obsahují specifickou terminologii (týkají se např. šnekových dopravníků, prachovým filtrů, vibrátorů). Naše zkušenosti s překlady jiných překladatelských agentur nebyly dobré, jelikož klíčová terminologie a porozumění technické problematice činily překladatelům obtíže. Navíc potřebujeme, aby byly překlady zpracovány ve speciálních programech, v čemž nám oslovené překladatelské agentury nevyšly vstříc. Proto jsme se obrátili na společnost infinity centrum s.r.o. Již po prvních uskutečněných překladech jsme nabyli jistoty, že nám jsou dodány kvalitní překlady dle našich požadavků. Je znát, že společnost věnuje kvalitě překladů nejvyšší pozornost, jejich překladatelé spolupracují s konzultanty daných oborů."


Ing. Petr Měntiel, společnost HAS CZ, a.s.

 


                                                                                                                   

Provozovna
infinity centrum s.r.o.
Plk.Velebnovského 165,
739 91 Jablunkov
Pobočka
HOTEL STEEL
Náměstí Svobody 527,
739 61 Třinec
Související odkazy
Facebook Page
Kam se podívat?
Aktuality

2. září 2016
ZÁPIS DO JAZYKOVÝCH KURZŮ
ZAHAJUJEME ZÁPIS DO JAZYKOVÝCH KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2016/2017!!!! I letos jsme si pro vás připravili mnoho zajímavých nabídek a doprovodných programů v podobě přednášek, vstupu do URSUS zážitkového centra aj. V rámci dětského jazykového klubu AVALON pořádáme kurzy pro děti, kterým naši lektoři podávají jazykové vědomosti zábavnou a hravou formou. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem na infinitycentrum@seznam.cz nebo na tel. čísle 558 363 203, 603 367 330.
13. února 2015
SUPER KURZ MS OFFICE!
Vážení a milí, máte doma počítač a nevíte si s ním rady? Chcete se naučit pracovat s textem, tvořit prezentace nebo upravovat fotografie? V tomto případě se přihlaste na náš kurz MS OFFICE za jedinečnou cenu. Tento kurz je vhodný pro začátečníky i pro mírně pokročilé. Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslo: 558 363 203 nebo e-mailem: infinitycentrum@seznam.cz.
10. února 2015
ANGLIČTINA, NĚMČINA A RUŠTINA - VÝHODNĚ!
Jste žena na MD, uchazeč na ÚP, senior nebo zdravotně znevýhodněný a chcete se zdokonalit v cizím jazyce, ale nechcete utrácet spoustu peněz za předražené kurzy? Pak je náš nový kurz právě pro Vás. Jedná se o kurzy anglického, německého a ruského jazyka. Tyto kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro mírně pokročilé. Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslo: 558 363 203 nebo e-mailem: infinitycentrum@seznam.cz.
2. února 2015
BUSINESS ENGLISH
Chcete si zlepšit svou obchodní angličtinu? Pak jsme si pro Vás připravili víkendový kurz se zaměřením na BUSINESS ENGLISH. Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslo: 558 363 203 nebo e-mailem: infinitycentrum@seznam.cz.
20. listopadu 2014
Občan s kompetencemi pro život ve 21.století aneb