Komunikace

infinity centrum » Komunikace

Na základě požadavků a vytyčení jasných cílů studenta se vytvoří studijní plán, zajistí vhodný lektor a ustanoví se organizace výuky.
V případě jakýchkoliv změn v náplni, programu či metodice výuky se tyto okamžitě řeší.
V průběhu trvání jazykového kurzu i po jeho skončení je průběžně kontaktována zodpovědná osoba, která je pro daný jazykový kurz ze strany studentů/klientů ustanovena a s ní jsou konzultovány záležitosti týkající se výuky a doporučení týkající se zlepšení výuky.
Studenti se v případě nejasností, pomoci a konzultace obracejí na svého lektora, asistentku či jednatele infinity, kteří jim vždy ochotně vyjdou vstříc a vynasnaží se jejich dotazy zodpovědět, přání vyplnit.
 

Metodika výuky:
Komunikativní přístup je hlavním krédem našeho výukového programu.
Komunikativním přístupem, který je podstatou našeho výukového programu, dosahujeme efektivních výsledků, které jsou podtrženy jazykovým rozvojem studenta.
 

Komunikativní přístup
student má prostor pro komunikaci, vyjadřování se
učitel naslouchá, zapisuje si a přerušuje pouze v nutnosti
učitel napomáhá zpětně s opravou chyb, student má možnost si je uvědomit
diskuse, dialogy, modelové situace jsou na výuce primární
 
Čtení, psaní a poslech jsou ve stejné míře rozvíjeny.
Pasivnější formy výuky (gramatická cvičení, eseje, překlady) jsou studentům zadávány především ve formě domácí přípravy.
K výuce využíváme přední světová nakladatelství: Oxford, Cambridge, Longman, Fraus, Usborne, atd.
Mezi přední tituly patří: English File, Enterprise, New First Certificate, Inside out, Insights into Business, English for Business Studies, a mnohé jiné.
Učitelé na svých hodinách využívají další materiály: CD, video, DVD, novinové články, internetové články, časopisy, zahraniční literatura.
 

Provozovna
infinity centrum s.r.o.
Plk.Velebnovského 165,
739 91 Jablunkov
Pobočka
HOTEL STEEL
Náměstí Svobody 527,
739 61 Třinec
Související odkazy
Facebook Page
Kam se podívat?
Aktuality

2. září 2016
ZÁPIS DO JAZYKOVÝCH KURZŮ
ZAHAJUJEME ZÁPIS DO JAZYKOVÝCH KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2016/2017!!!! I letos jsme si pro vás připravili mnoho zajímavých nabídek a doprovodných programů v podobě přednášek, vstupu do URSUS zážitkového centra aj. V rámci dětského jazykového klubu AVALON pořádáme kurzy pro děti, kterým naši lektoři podávají jazykové vědomosti zábavnou a hravou formou. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem na infinitycentrum@seznam.cz nebo na tel. čísle 558 363 203, 603 367 330.
13. února 2015
SUPER KURZ MS OFFICE!
Vážení a milí, máte doma počítač a nevíte si s ním rady? Chcete se naučit pracovat s textem, tvořit prezentace nebo upravovat fotografie? V tomto případě se přihlaste na náš kurz MS OFFICE za jedinečnou cenu. Tento kurz je vhodný pro začátečníky i pro mírně pokročilé. Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslo: 558 363 203 nebo e-mailem: infinitycentrum@seznam.cz.
10. února 2015
ANGLIČTINA, NĚMČINA A RUŠTINA - VÝHODNĚ!
Jste žena na MD, uchazeč na ÚP, senior nebo zdravotně znevýhodněný a chcete se zdokonalit v cizím jazyce, ale nechcete utrácet spoustu peněz za předražené kurzy? Pak je náš nový kurz právě pro Vás. Jedná se o kurzy anglického, německého a ruského jazyka. Tyto kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro mírně pokročilé. Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslo: 558 363 203 nebo e-mailem: infinitycentrum@seznam.cz.
2. února 2015
BUSINESS ENGLISH
Chcete si zlepšit svou obchodní angličtinu? Pak jsme si pro Vás připravili víkendový kurz se zaměřením na BUSINESS ENGLISH. Pro více informací nás kontaktujte na tel. číslo: 558 363 203 nebo e-mailem: infinitycentrum@seznam.cz.
20. listopadu 2014
Občan s kompetencemi pro život ve 21.století aneb